Запрошення до Польщі - ціна

Запрошення від нашої компанії, ви можете отримати, якщо будете записанi на Курси Польської або Англійської мови. Вам будуть вислані запрошення і документи від школи для оформлення національної Візи D11.

Запрошення або запрошення від воєводи що це?

Є кілька видів воєводських запрошень. Найбільш розповсюдженими є запрошення від воєводи на роботу і воєводське запрошення на навчання. Запрошення зазвичай називаються воеводскими тому, що оформляються в воєводському управлінні у справах іноземців.

viza ot voevodyiЗапрошення від воєводи на роботу оформляє роботодавець і на підставі запрошення працівник відкриває робочу візу в Польщу і може працювати і перебувати в країні 360 днів.  Воєводська віза на роботу має ряд переваг у порівнянні зі звичайною робочою візою. Але розповімо про інший вид воєводського запрошення.

Запрошення від воєводи на навчання.

Ви прийняли рішення вивчати польську мову і жити в Польщі і у вас немає ще візи і немає договору на навчання, для оформлення річної студентської візи можна отримати воєводське запрошення і оформити студентську візу на рік.

Запрошення на навчання від нашої школи польської мови у Варшаві завірене воєводою є доказом того, що вас запрошує офіційно зареєстрована компанія в Польщі на навчання, на курси польської мови в Варшаву. Після отримання воєводського запрошення ви можете подавати документи на студентську візу в Польщу.

Документи необхідні для отримання запрошення від воєводи на навчання.

Оформлення запрошення займаються юристи нашої школи. Від вас вимагається лише відправити дані закордонного паспорта і внутрішнього паспорта.

Терміни оформлення воєводського запрошення.

Документи оформляються протягом 25 - 30 днів з моменту подачі в воєводське управління.

vizaПереваги воєводського запрошення

Плюси очевидні. Так як документ підтверджує що метою отримання візи є навчання і відмови в отриманні візи на підставі воєводського запрошення дуже рідкісні і для цього потрібні серйозні причини.

Ви отримуєте студентську візу на 360 днів і можете вільно перебувати в Польщі протягом цього часу і виїжджати до країн шенген в туристичних цілях.

Скільки це коштує?

Для оформлення запрошення вам необхідно внести передоплату за навчання на курсах.

Можемо надати всі необхідні документи щодо реєстрації компанії в Польщі і укласти з вами договір.

Вся информация на сайте дана в ознакомительных целях и может меняться. Точную информацию уточняйте у менеджеров.

Задати питання або Додати коментар

Захисний код
Оновити

Log in