Запрошення до Польщі - ціна

Запрошення від нашої компанії, ви можете отримати, якщо будете записанi на Курси Польської або Англійської мови. Вам будуть вислані запрошення і документи від школи для оформлення національної Візи D11.

Запрошення або запрошення від воєводи що це?

Є кілька видів воєводських запрошень. Найбільш розповсюдженими є запрошення від воєводи на роботу і воєводське запрошення на навчання. Запрошення зазвичай називаються воеводскими тому, що оформляються в воєводському управлінні у справах іноземців.

viza ot voevodyiЗапрошення від воєводи на роботу оформляє роботодавець і на підставі запрошення працівник відкриває робочу візу в Польщу і може працювати і перебувати в країні 360 днів.  Воєводська віза на роботу має ряд переваг у порівнянні зі звичайною робочою візою. Але розповімо про інший вид воєводського запрошення.

Запрошення від воєводи на навчання.

Ви прийняли рішення вивчати польську мову і жити в Польщі і у вас немає ще візи і немає договору на навчання, для оформлення річної візи можна отримати воєводське запрошення і оформити візу на рік.

Запрошення на навчання від нашої школи польської мови у Варшаві завірене воєводою є доказом того, що вас запрошує офіційно зареєстрована компанія в Польщі на навчання, на курси польської мови в Варшаву. Після отримання воєводського запрошення ви можете подавати документи на візу в Польщу.

Документи необхідні для отримання запрошення від воєводи на навчання.

 Від вас вимагається лише відправити дані закордонного паспорта.

Терміни оформлення воєводського запрошення.

vizaПереваги воєводського запрошення

Плюси очевидні. Так як документ підтверджує що метою отримання візи є навчання і відмови в отриманні візи на підставі воєводського запрошення дуже рідкісні і для цього потрібні серйозні причини.

Ви отримуєте візу на 360 днів і можете вільно перебувати в Польщі протягом цього часу і виїжджати до країн шенген в туристичних цілях.

Скільки це коштує?

Для оформлення запрошення вам необхідно внести передоплату за навчання на курсах.

Можемо надати всі необхідні документи щодо реєстрації компанії в Польщі і укласти з вами договір.

*Вся інформація дана в ознайомлювальних цілях і може змінюватися, містити помилки. Уточнюйте у менеджера.

Задати питання або Додати коментар

Захисний код
Оновити

Log in