Реєстрація фірми в Польщі - як зареєструвати компанію в Польщі

Постараємося відповісти на питання: Як зареєструвати підприємство в Польщі, фірму в Польщі, як зареєструвати самому фірму, відкриття фірми в Польщі.

firma v polshe 2Сучасні можливості говорять нам, що меж немає. Особливо, якщо мова йде про можливості, які відкриває нам Польща. Перш за все це пояснюється тим, що вона входить до складу Євросоюзу. Така перевага відкриває вільну дорогу до європейських країн для здійснення зовнішньої торгівлі.

У межах ЄС Польщу завдяки високому темпу розвитку називають «Китаєм Європи».

Тут велику увагу приділяють розвитку позитивних тенденцій:

  • Поліпшення тривалості і рівня життя населення;
  • Турбота про здоров'я поляків;
  • Покращені освітні програми;
  • Зниження рівня бідності;
  • Розвиток промисловості та інфраструктури.

До Польщі їдуть на роботу, жити, відпочивати, але ще в Польщу їдуть, щоб відкрити свою справу в Польщі. Самостійно відкрити свій бізнес в Польщі насправді не так складно, як можна подумати.

Чому варто відкрити фірму в Польщі, 8 причин.

01Адекватні умови для статутного капіталу; Відкриття бізнесу в Польщі вимагає внесення статутного капіталу, мінімальна сума якого становить 5000 злотих. Якщо фірму створює група людей, то сума статутного капіталу поділяється між співзасновниками, в такому випадку мінімальний внесок з кожного засновника 50 злотих. Статутний капітал не завжди виступає в формі грошей, його можуть замінити рухоме і нерухоме майно, матеріальні та нематеріальні активи. Однак слід пам'ятати, що в такому випадку Ви не зможете зареєструватися електронним шляхом і при формуванні статутного фонду Вам необхідно буде за допомогою офіційних документів підтвердити вартість активів. Порівняно з іншими країнами, в Польщі відкрити свій бізнес значно дешевше і простіше. Наприклад, в Німеччині мінімальна сума статутного капіталу складає 25000 євро. За нинішнім курсом це в 21,5 більше, ніж у Польщі.

02Немає обов'язкових умов по найму; Працювати у Вашій організації може громадянин будь-якої країни, незалежно від його національності.

03Низький податок на прибуток; Ставки на податок в зареєстрованій компанії Польщі становлять 19%. Це нижче, ніж в інших європейських країнах. Наприклад, у Франції загальна податкова ставка становить 66,6%. Серед усіх країн світу Аргентина займає перше місце за розміром податкової ставки - 137,3%.

04Немає зобов'язань при купівлі нерухомості та інвестування; Є країни, в яких потрібно інвестувати якусь частину грошей в інфраструктуру держави або міста, орендувати або купити приміщення, щоб створити свою фірму. У Польщі таких зобов'язань немає.

05Немає обмежень для власників фірми; Власником фірми в Польщі може стати будь-яка людина, навіть іноземець, не віддаючи при цьому частина доходів державі.

06Близьке розташування до України, країнам СНД та інших розвинених країнах; Завдяки зручному розташуванню країни, мінімізуються транспортні витрати.

07Отримати ВНЖ в Польщі при наявності фірми, підприємства. Зручні умови для бізнес-імміграції.

08Є право володіння фірмою, не маючи постійного місця проживання (Вид на проживання); Відкрити свій бізнес в Польщі можна навіть через Інтернет, при цьому у Вас не буде необхідності приїжджати в країну і оформляти документи на право проживання.

Открытие фирмы в Польше

Щоб відкрити свій бізнес в Польщі самому.

Для цього необхідно:

01Зареєструватися в онлайн-системі Міністерства Юстиції Польщі.

02У розділі Krajowy Rejestr Sądowy вибрати пункт S-24 Rejestracja spółki, Inne wnioski (S-24,регістрація компанії);

03Знизу сторінки ви знайдете вікно Logowanie, де необхідно перейти по Utwórz konto (Створити обліковий запис).

04Тут Вам необхідно заповнити поля: адреса електронної пошти та пароль. Галочкою нижче Ви даєте згоду на те, що написані Вами дані зараз і потім правда. Якщо Ви вкажете невірні дані про громадянство, місце проживання, місце роботи і Вашої професії, Ви отримаєте штраф.

05Після цього необхідно підтвердити свою реєстрацію через лист на електронну пошту. Натискаючи на посилання в листі «link aktywacyjny», Ви остаточно зареєстровані в системі.

06Тепер у Вас є власний аккаунт в системі S-24. У меню перейдіть за посиланням Moje przedsiębiorstwa (Мої підприємства), тут Ви і будете створювати свою фірму в Польщі.

07На сторінці, що з'явилася натисніть на пункт Dodaj Przedszebjorstwo (Додати підприємство), в сторінці, внесіть необхідні дані: назва компанії, її форма і опис.

08На наступній сторінці в розділі Mój podmiot внесіть базову інформацію про підприємство. Далі необхідно буде заповнювати інформацію про компанію більш докладно. Щоб розібратися, що куди потрібно, користуйтеся онлайн-перекладачем.

Як почати свій бізнес в Польщі

Реєстрація підприємства в ПольщіВідкриття бізнесу як такого завжди вимагало особливих зусиль і уваги. На відміну від інших країн, відкрити компанію в Польщі набагато простіше, дешевше і легше.

Реєстрація фірми в Польщі буває двох видів:

1. Купівля готового бізнесу в Польщі (Варшаві).

Купити готовий бізнес в Польщі з одного боку добре, адже разом з ним Ви купуєте довгий працю, якого Ви в такому випадку уникнете. Але з іншого боку необхідно пам'ятати, що ви купуєте «кота в мішку» і Ви не можете знати заздалегідь про заборгованості фірми і її минуле.
Реєстрація бізнесу в Польщі проходить швидко, але на державному рівні це може зайняти від одного до трьох тижнів без урахування затримок.

2. Реєстрація власного підприємства за допомогою нотаріуса, або електронного підпису.

Покрокова реєстрація підприємства в Польщі виглядає так:

01Визначтеся з діяльністю Вашого підприємства. Поспостерігайте за польським ринком, щоб зробити висновки щодо товарів і послуг, які зараз користуються попитом. На основі цього починайте будувати бізнес.

02Складіть статутний договір. Необхідно скласти статутний договір між співзасновниками. У договорі буде прописано, в якому співвідношенні розділений статутний фонд між власниками, назва, адреса і види діяльності фірми. * Якщо у фірми тільки один власник, до ставки статутного капіталу розміром в 5000 злотих додають страховку соціального страхування ZUS. Якщо у фірми два власника, даної страховки можна уникнути, так як жоден з них не володіє 100% статутного капіталу.

03Вибір назви та роду діяльності фірми в Варшаві. Існує каталог, з якого Ви можете вибрати до 10 видів діяльності, один з яких повинен бути основним.

04Адреса фірми, тобто місце, де фірма буде здійснювати свою діяльність. Квартира не може стати місцем для ведення бізнесу в Польщі, так як для цього потрібен дозвіл. Договір про оренду приміщення та дозвіл на діяльність в майбутньому знадобляться для податкової.

05Нотаріальна довіреність. Все співзасновники збираються разом в кабінеті нотаріуса, щоб завірити факт організації компанії. Також необхідно заповнити договір засновників, підтвердити внесення статутного капіталу і закріпити це підписами.

06Реєстрація в KRS. З усіма складеними і завіреними документами у нотаріуса йдете до державного реєстру судових рішень (Krajowy Rejestr Sądowy, KRS) і подаєте заяву на реєстрацію в Держреєстрі. Інформація про те, що Ваша фірма зареєстрована, буде опублікована в «Судовому і економічному віснику» (Monitor Sądowy i Gospodarczy). І з цього часу Вашої компанії присвоєно унікальний ідентифікатор юридичної особи - REGON.

07Заява про податковий облік. Зверніться до місцевого податкового органу із заявкою на постановку на облік. До заяви додайте квитанцію про оплату державного збору. Результатом стане отримання Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP) - особистого податкового номера.

08Реєстрація в ZUS. Якщо у Вашій компанії передбачається наймання працівників, то необхідно в державних органах соціального страхування Zaklad Ubiezpieczen Spolecznych (ZUS) подати заяву про реєстрацію нового платника.

09Залежно від розташування Вашої фірми і її діяльності, може знадобитися оформлення додаткових документів: ліцензії, рахунків, дозволів і так далі.

Ми можемо зареєструвати фірму, підприємство в Польщі для вас. Перейдіть на сторінку Реєстрація фірми в Польщі і прочитайте детальніше про наші послуги.

*Вся інформація дана в ознайомлювальних цілях і може змінюватися, містити помилки. Уточнюйте у менеджера.

Сподіваємося що дана стаття була корисна для вас.

На Головну >>>

Log in