Акція для учнів шкіл і вузів на мовні курси

Акція! Безкоштовне навчання або знижка на навчання на курсах польської мови в Польщі - Варшаві.

Суть Акції: Учні шкіл, ВНЗ, ін. Навчальних закладів беруть участь в розіграші місць на безкоштовне навчання або знижку на навчання в Школі польської мови у Варшаві.

Початок Акції з 1.04.19 - по 1.05.19

Умова: При розміщенні статті на тему Курси польської мови від 1500 знаків (стаття може бути написана в довільній формі, або надана нами) на сайті школи, ВНЗ чи іншого навчального закладу з розміщенням в ній прямий індексується посилання на наш сайт , або розміщення нашого банера на сайті. Акція для країн: & nbsp; України, Росії, Білорусії.

Знижки будуть розподілятися таким чином:

1 місце. Знижка 100% на навчання на курсах польської мови у Варшаві. (Знижка на проживання, харчування, проїзд, оформлення супровідних документів не поширюється.)

2 місце. Знижка 50% на навчання на курсах польської мови у Варшаві. (Знижка на проживання, харчування, проїзд, оформлення супровідних документів не поширюється.)

3 місце. Знижка 25% & nbsp; на навчання на курсах польської мови у Варшаві. (Знижка на проживання, харчування, проїзд, оформлення супровідних документів не поширюється.)

Кількість місць на 1, 2, 3 місце буде вказана додатково в цій статті в квітні 2019 р i розподіляться пропорційно кількості учасників.

Для участі в Акції навчальні заклади повинні подати заявку через форму контактів в меню "Контакти", із зазначенням країни, міста, назви навчального закладу. Після розміщення статті на сайті навч. закладу учні можуть подати заявку на участь в акції із зазначенням прізвища, імені, по батькові, назви навчального закладу та контактних даних, на вказану адресу email буде надіслано підтвердження.

Заявки від навчальних закладів приймаються з 1.04.2019 по 1.05.2019

Задати питання або Додати коментар

Захисний код
Оновити

Log in